Knížky

Znuďen krásou hnusu

17. dubna 2017 v 18:23 | Ve.Er
Znuděn krásou hnusu

Henry Spencer

román

Mladá fronta a. s., 1. vydání, rok 2011

184 stran

Mick Jagger - Jeho bouřlivý život a šílený génius

20. prosince 2016 v 19:42 | Ve.Er
Mick Jagger - Jeho bouřlivý život a šílený génius

Christopher Andersen

biografie

Práh, 1. vydání, rok 2013

352 stran

Asi už jsem se zmiňovala, že mám hrozně ráda biografie/autobiografie rockových kapel. Když jsem se teda procházela po mých milovaných Levných knihách a všimla si ošklivýho obličeje Micka Jaggera na titulce, nebylo moc o čem přemýšlet. Odešli jsme spolu domů.

Hlubokej průser

29. října 2016 v 20:10 | Ve.Er
Hlubokej průser / Plugged

Eoin Colfer

román

Plus, 1. vydání, rok 2012

304 stran

Nebudu vám kecat, tuhle knížku jsem si vybrala jenom kvůli obálce. Hrozně se mi líbí ta zelená barva a vousatej pán. Narazila jsem na ní v Levných knihách, ani nevím za kolik peněz, ale jak už to tak v tomhle obchodě bývá, určitě to byla směšná částka.

Zápletka jako taková je vlastně dost absurutní. I postavy jsou věsměs magoři. Co čekat. Jde o prostředí lacinýho pochybnýho kasina, kde jako vyhazovač pracuje bejvalej voják. Do toho jeho kamarád, co má jakousi nelegální kliniku, zkorumpovaná policajtka a pár mafiánů.

Harry Potter a prokleté dítě

19. října 2016 v 19:18 | Ve.Er
Harry Potter a Prokleté dítě / Harry Potter and the Cursed Child

J. K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne

divadelní hra

Albatros, 1. vydání, rok 2016

424 stranKdyž jsem se doslechla, že bude vydaný "pokračování" Harryho Pottera, úplně jako první jsem si řekla, že mě to nezajímá a číst to nebudu. Příběh skončil tak, jak měl a další natahování je hloupost. No jó, ale jak se o tom všude mluvilo a psalo, já se pomalu začala těšit. Jenže jsem měla přehnaný očekávání. Tak moc jsem si přála polnohodnotný poračování Harryho Pottera se vším, co k tomu patří, až to nemohlo dopadnout jinak, než že jsem z toho byla zklamaná.

 
 

Reklama